متخصص پوست غرب تهران

متخصص پوست غرب تهران

متخصص پوست غرب تهران منطقه 5 ; پوست و مو یکی از اجزای جدایی ناپذیر در نمایش ظاهر زیبا و سالم هستند. موهای پرپشت و پوست صاف و درخشان جذابیت شما را دوچندان می‌کند. اما آیا با متخصص پوست در تهران آشنایی دارید؟

دیگر کلینیک و مراکز زیبایی غرب تهران

زیبایی و شفافیت پوست و مو نقشی مؤثر در ظاهر همه انسان ها دارد. از طرف دیگر بالا رفتن سن با ایجاد چین و چروک و خطوط ظریف یا عمیق، ظاهر فرد را دستخوش تغییر می کند، تغییراتی که بسیاری را ناراحت و چه بسی افسرده می کند

02144219771

متخصص پوست غرب تهران در خارج ساعات کاری با شماره

09212402635

باز شدن نقشه روي گوگل

گوگل مپ

در فهرست زیر خدمات زیبایی کلینیک دکتر محقق در غرب را میتوانید مشاهده کنید.

معرفی دکتر کاظم محقق در فیلم زیر

دانلود

.

دانش پزشکی و رفع مشکلات پوستی:

خوشبختانه در سال های اخیر با پیشرفت تکنولوژی و دانش بشر، می توان تا حدی از اثرات افزایش سن و پیری پوست جلوگیری کرده یا حتی آنها را درمان کرد. حتما شما هم در مورد روش های درمانی همچون تزریق ژل و بوتاکس، لیفت صورت و گردن، تزریق چربی و استفاده از لیزر برای رفع پاره ای از مشکلات پوستی چیزهایی شنیده اید

متخصص پوست غرب تهران

همین مسئله در مورد مشکلات مو نیز صدق می کند، مشکلاتی همچون ریزش مو که می توانید با استفاده از پی ار پی (PRP) آن را تا حدودی درمان کرد. اما برای همه این کارها شما باید به متخصص پوست مراجعه کنید. اما بهترین متخصص پوست در تهران کیست؟ آیا در مورد مراکزی که متخصص پوست در تهران در آن فعالیت می کنند اطلاعاتی دارید؟ 

بهترین متخصص پوست در تهران (غرب تهران):

شاید بهترین متخصص پوست غرب تهران خانم دکتر کاظم محقق باشد. ایشان متخصص پوست و مو هستند و مدرک تخصصی خود را در سال ۱۳۸۱ از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کرده اند.

سابقه کاری

نفر چهارم بورد تخصصی پوست و مو
عضو انجمن متخصصان پوست ایران
عضو آکادمی درماتولوژی اروپا
عضو سابق هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله
عضو انجمن لیزر ایران

دریافت بورد تخصصی در حوزه سلامت پوست و مو نشان از دانش و مهارت دکتر کاظم محقق است.

 

.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *