بهترین مراکز پی ار پی در تهران

prp tretment

بیش از یک دهه است که دیگر ریزش مو، طاسی و یا کم تراکم بودن مو ها یک مشکل تلقی نمی شود

معرفی بهترین خدمات زیبایی و کلینیک ها در کلینیک42.

مراکز درمانی بسیاری روی کار آمده اند که با روش پی آر پی به درمان ریزش مو می پردازند. پي ار پي در تهران بسیار رایج و پرطرفدار می باشد که درباره بهترین مراکز در غرب و شرق تهران بیشتر توضیح خواهیم داد


پی ار پی در کلینیک غرب تهران

مرکز و کلینیک پی ار پی در مرکز پوست مو و زیبایی غرب تهران دکتر محقق جهت درمان فوق العاده ریزش مو رشد دوباره مو بدون هزینه های بالای جراحی و کاشت مو و دوره طولانی درمان کاشت

فقط با 4 جلسه موهای ریخته شده باز برمیگردد

prp و درمان ریزش مو

به علت گران شدن مواد اولیه در ماه های آتی همین حالا اقدام به انجام خدمات زیبایی کنید

پی آر پی صورت  400 سوپر 800
سوپر پی آر پی مو 800
پی آر پی یک زانو 800
مزوتراپی صورت 350
مزوتراپی غبغب 350

شماره تماس جهت مشاوره زیبایی نامحدود با کلینیک زیبایی غرب دکتر کاظم محقق

02144219771

در خارج ساعات کاری با شماره

09212402635


پی ار پی در شرق تهران کلینیک زیبایی دکتر شیرین راحمی

کلینیک تخصصی پوست مو و زیبایی واقع در تهرانپارس شرق تهران زیر نظر دکتر پوست مو و زیبایی دکتر شیرین راحمی جهت درمان و ریزش موها و طاسی مو بدون جراحی

 

قبل و بعد از درمان پی ار پی

 

هزینه این روش نسبت به کاشت مو بسیار کمتر و مقرون به صرفه تر و تقریبا همان نتیجه حاصل خواهد شد.

شماره تماس با کلینیک زیبایی دکتر راحمی

021-778-68-705
021-778-89-370 

فلکه سوم تهرانپارس (ضلع شمالی)، جنب داروخانه لقمان، مجتمع پزشکان پارسیان، طبقه اول، واحد یک


پی ار پی چیست؟

پی ار پی به معنی پلاسمایی غنی از پلاکت می باشد. همه ما پلاکت ها را به عنوان عامل انعقادی در خون می شناسیم این در حالی است که اخیرا به این نتیجه رسیده اند که به دلیل پروتئین های موجود

در پلاکت ها می توان از آن ها به منظور ترمیم بخش های مختلفی از بدن استفاده نمود. از پی ار پی در موارد مختلفی از قبیل:

ترمیم جای زخم و یا جای جوش، از بین بردن اسکار های برجای مانده از حوادثی مانند سوختگی، از بین بردن خطوط چروک در صورت، جلوگیری و یا کاهش ریزش مو، درمان طاسی، کمک به رشد مجدد مو اشاره کرد. ما قصد داریم تا شما را با روش پی ار پی در زمینه رفع طاسی و ریزش مو آشنا کنیم و به معرفی مرکز  پي ار پي در تهران بپردازیم.

درمان ریزش مو با prp
prp درمانی برای ریزش مو

طریقه ی انجام پي ار پي در تهران

در ابتدای کار به مقدار تشخیصی و مورد نیاز پزشک، از بیمار خون گرفته شده و از طریق سانتریفیوژ، پلاکت های خون جدا خواهند شد سپس پلاکت های بدست آمده در ناحیه ی مورد نظر به آرامی تزریق می شود.

ممکن است این سوال مطرح شود که پلاکت ها چگونه می توانند در ترمیم و یا جلوگیری از ریزش مو نقش داشته باشند؟

ناراحتی برای ریزش مو

با تزریق پلاکت ها در ناحیه ی مذکور، فرایندی مشابه التهاب رخ می دهد و گردش خون در آن بخش افزایش می یابد. توجه داشته باشید که افزایش گردش خون موجب می شود تا میزان اکسیژن و مواد مغذی بیشتری به ناحیه تزریق منتقل شود و این امر به تقویت ریشه مو و رویش مو کمک شایانی خواهد نمود.

همچنین تحریک فولیکول های مو توسط پلاکت ها در افرادی که از نازک و کم تراکم بودن موهای خود شکایت دارند موجب می شود تا موهای جدید با قطر بیشتری رشد نمایند.

prp tretment
prp tretment

چرا باید مرکز پی ار پی مناسبی را انتخاب نماییم؟

مراکز پي ار پي در تهران  بسیار متعدد می باشند اما انتخاب یک کلینیک مناسب بسیار مهم می باشد.

تمامی مراحل پی ار پی از زمان دریافت خون از بیمار تا تزریق و … باید به روش استریل انجام شود چرا که در صورت عدم رعایت نکات بهداشتی لازم از جانب کلینیک، می تواند عوارضی همچون عفونت را برای بیمار به همراه داشته باشد.

از دیگر ویژگی های یک مرکز خوب مراكز پي ار پي در تهران، دقت بالا در زمان تزریق و انجام کار می باشد که قطعا در نتیجه نهایی کار بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

در ادامه قصد داریم تا شما را با دو کلینیک پی ار پی خوب در شرق و غرب تهران آشنا نماییم تا در صورت نیاز به استفاده از روش پی ار پی با خیالی آسوده کلینیک مناسب خود را انتخاب نمایید.

 

دانلود

معرفی بهترین مراکز پي ار پي در تهران

همان طور که گفته شد، کلینیک های متعددی در زمینه پی ار پی فعالیت می کنند که توصیه می کنیم قبل از مراجعه حتما از اعتبار کلینیک و یا مهارت پزشکان آن مرکز آگاهی کسب نمایید.

ما به شما دو کلینیک پی ار پی در دو نقطه از تهران را معرفی خواهیم کرد. مرکز پی ار پی دکتر کاظم محقق در غرب تهران و کلینیک دکتر شیرین راحمی در شرق تهران از مراکز معتبر با کادری مجرب می باشند.

که با رعایت کلیه نکات مراقبتی و بهداشتی لازم، بهترین نتیجه را در این دو کلینیک بدست خواهید آورد.

ویژگی های خوب کلینیک مراکز پي ار پي در تهران

پی ار پی علاوه بر کم عارضه بودن آن، از روش های ساده ی درمان ریزش مو و یا طاسی می باشد اما با این وجود نمی توان به سادگی از آن گذشت. از ویژگی های مثبت یک کلینیک پي ار پي در تهران می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

1_ ارائه مشاوره ی جامع و کامل درباره روش کار، عارضه ی احتمالی، ویژگی های این روش و سایر مواردی که با اطلاع بیمار از آن ها می تواند استرس فرد را کاهش دهد.

2_ توجه به تاریخچه ی پزشکی بیمار در گذشته و یا زمان حال

3_ یک مرکز پي ار پي در تهران در صورتی مورد تائید است که علاوه بر دقت و مهارت در کار عملی، کلیه افراد و پرسنل آن از بار علمی بالایی نیز برخوردار باشند.

4_ ارائه ی آموزش های لازم در زمینه مراقبت های پس از پی ار پی و پیگیری بیمار در طی دوره ی درمان تصویر 5

عارضه های پي ار پي در تهران

توجه داشته باشید که هر گونه روش درمانی می تواند عارضه هایی را با خود به همراه داشته باشد.

پی ار پی روشی است که نسبت به دیگر روش ها عارضه کمتری را خواهد داشت و بسیار ساده نیز می باشد.

از مشکلاتی که ممکن است فرد بعد از انجام پی ار پی با آن رو به رو شود، التهاب پوست سر می باشد که با رعایت نکات بهداشتی و با گذشت حداکثر 24 تا 48 ساعت از بین خواهد رفت و جای هیچ گونه نگرانی نخواهد بود.

برخی افراد که بیماری های زمینه ای از قبیل اختلال در انعقاد خون دارند ممکن است کاندید مناسبی برای انجام پی ار پی نباشند که پزشک با بررسی های لازم در این زمینه تصمیم خواهد گرفت. به طور کلی می توان نتیجه گرفت که در صورت انتخاب مناسب مرکز پی ار پی در تهران هر گونه عارضه احتمالی نیز به حداقل خواهد رسید.

 

مدت زمان پی ار پی در تهران چقدر خواهد بود؟

به منظور رسیدن به نتیجه نهایی با پي ار پي در تهران  باید به مدت حداقل 3 ماه به درمان ادامه داد که در بازه های زمانی 3 الی 4 هفته یکبار باید تزریق پلاکت زیر پوست سر صورت گیرد. مدت زمان هر جلسه متناسب با وسعت ناحیه ی درگیر متفاوت می باشد اما به طور تقریبی بین یک ساعت تا یک و نیم ساعت طول خواهد کشید. توجه داشته باشید که به تشخیص پزشک، تزریق هر 3 یا 6 ماه یک بار مجددا تکرار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *