خدمات مطب پوست مو زیبایی در قلهک

کلینیک پوست مو زیبایی در قلهک، خدمات بسیار متنوعی را در زمینه پوست، مو و زیبایی انجام می دهد، علاوه بر تنوع خدمات در کلینیک پوست مو زیبایی ، کیفیت خدمات این کلینیک نیز در سطح بالایی قرار دارد لذا شما بهترین نتیجه ممکن را بدست خواهید آورید. استفاده از دستگاه های مجهز و پیشرفته از دیگر مزیت های مرکز پوست مو زیبایی در قلهک است که نشان از اهمیت قائل شدن برای بیماران است.

سابرینا لوگو کلنیک پوست مو زیبایی

مرکز پوست مو زیبایی و لیزر

تماس و مشاوره بیشتر با مرکز لیزر سابرینا با شماره

۰۲۱۲۲۳۲۲۰۷۰

و در خارج ساعات کاری با شماره

۰۹۰۱۶۱۱۲۳۲۴

تماس حاصل فرمایید.

  • تزریق بوتاکس
  • تزریق ژل و فیلر
  • لیزر موهای زائد
  • جوانسازی و پاکسازی پوست

 

شماره تماس دکتر پوست خوب

 

خدمات کلینیک زیبایی قلهک

 

امروز کلینیک های زیبایی متنوعی در سطح شهر وجود دارد که همگی آن ها در مورد زیبایی و پوست و مو خدماتی را ارائه می دهند.

با توجه به اهمیتی که در سال های اخیر زیبایی داشته اشت روز به روز نیز بر تعداد این کلینیک ها افزوده می شود. به همنین دلیل نیز بسیاری از افراد به دنبال مناسبترین و بهترین کلینیک پوست، مو و زیبایی هستند تا بازدهی بیشتری از درمان خود بدست آورند.

 

عملکرد کلینیک های زیبایی از دو جنبه سلامت روانی و جسمی می تواند مورد بررسی قرار بگیرد. زمانی که شما زیبایی لازم را داشته باشید تاثیر بسزایی بر روی اعتماد به نفس شما خواهد داشت و شما از لحاظ روانی در سطح مطلوبی قرار می گیرد. همچنین رسیدگی به موقع و مناسب به موها و پوست سبب می شود که سلامتی جسمی شما به خطر نیافتد و با بروز یک عارضه کوچک شاهد گسترده تر شدن آن نخواهید بود.

 

کلینیک پوست مو زیبایی در قلهک با خدمات با کلیفیت و متنوعی که ارائه می دهد سلامت روحی و روانی شما را تامین خواهد کرد. در این کلینیک در زمینه پوست و مو و زیبایی خدمات متنوعی از قبیل؛ تزریق بوتاکس، تزریق ژل و فیلر، جوانسازی و پاکسازی صورت، درمان جای جوش و آکنه و … صورت می پذیرد.

مرکز لیزر موهای زائد قلهک

لیزر مو در قلهک

 

لیزر موهای زائد قلهک ; لیزر موهای زائد  بدن یکی از خدمات محبوب کلینیک زیبایی قلهک به شمار میآید این روش موزدایی که با دستگاه لیزر انجام میشود در 6 جلسه تراکم موها را در صورت عدم مشکل هورمونی تا 70 درصد بر طرف میکند .

بعد از آن هر دو ماه یکبار تا 12 جلسه موها به طور کاتمل از بین مروند.

دستگاه لیزر خوب و نداشتن مشکل هورمونی از شروط نتیجه گیری از بین رفتن موهای زائد شما بشمار میرود .

 

ورود به مرکز لیزر مو در قلهک

تزریق بوتاکس در قلهک

تزریق بوتاکس قلهک

یکی از خدماتی که در کلینیک پوست مو زیبایی در قلهک انجام می شود، مربوط به تزریق بوتاکس است. تزریق بوتاکس یکی از روش هایی است که از طریق آن می توان برای رفع چین و چروک صورت و دست ها استفاده کرد. با توجه به اهمیتی که تزریق بوتاکس دارد باید این روش درمانی توسط متخصصین صورت پذیرد چرا که در صورتی که به خوبی انجام نشود نه تنها به هدف مورد نظر نخواهید رسید بلکه ممکن است عوارض زیادی نیز به دنبال داشته باشد. در کلینیک پوست مو زیبایی قلهک، تزریق بوتاکس توسط متخصصین صورت می پذیرد.

بوتاکس قلهک


 تزریق ژل و فیلر در قلهک

ژل فیلر قلهک

 

از دیگر خدمات کلینیک زیبایی قلهک می توانیم به تزریق فیلر و ژل اشاره داشته باشیم. فیلرها موادی هستند که با بدن سازگاری دارند لذا تزریق آن ها به پوست عوارض خاصی را به دنبال نخواهد داشت. از فیلرها در موارد متعددی استفاده می شود از جمله رفع چین و چروک صورت خصوصا پیشانی، فرم دهی به صورت، بهبود جای اسکار و جای زخم و… اشاره داشت. تزریق فیلر می تواند به صورت دائمی و موقت باشد و باید در کلینیک های معتبر و زیر نظر متخصص صورت پذیرذ.

تزریق ژل قلهک

اطلاعات بیشتر کلیک


جوانسازی و پاکسازی پوست با انواع دستگاه ها در کلینیک زیبایی قلهک

 

 

به مروز زمان با بالا رفتن سن و همچنین در برخورد با آلودگی های محیطی، پوست زیبایی و طراوت اولیه خود را از دست می دهد. لذا در صورتی که به دنبال این هستید که زیبایی و شادابی اولیه را به پوست خود بازگردانید می توانید از خدمات جوانسازی و پاکسازی کلینیک زیبایی قلهک استفاده کنید. در کلینیک زیبایی قلهک با استفاده از دستگاه های پیشرفته برای جوانسازی و پاکسازی پوست اقدام می شود.


درمان جای جوش، آکنه و لک پوستی  

 

درمان جای جوش، آکنه و لکه های پوستی از دیگر خدمات در کلینیک پوست مو زیبایی در قلهک است، برای از بین بردن این مشکلات پوستی از روش های مختلف درمانی از جمله لیزرتراپی و پی آر پی درمانی ممکن است استفاده شود البته روش های متعددی دیگر نیز وجود دارد که با توجه به نوع ضایعات پوستی انتخاب می شود.


درمان ریزش مو با پی ار پی

 

یک روش اساسی برای درمان ریزش مو و کچلی پی ار پی میباشد این روش که از خون فرد استفاده میشود دوباره به خود ریشه مو ها تزریق میشود تا دوباره موها رشد کند. البته روش های دیگر مثل مزوتراپی هم برای رویش مجدد موها مفید است که به تشخیص پزشک متخصص انجام میشود که کدام روش مفید تر است


متخصص پوست مو زیبایی در قلهک

 

متخصص پوست و مو میتواند بیماری های مربوط به پوست مو را بر طرف کرده و پیشنهاداتی برای شادابی و رویش مجدد موها بدهد از جمله خدمات یک متخصص پوست در قلهک میتوان به

  • برداشتن خال زگیل میخچه
  • درمان جای جوش و آکنه
  • سفید شدن پوست و برطرف شدن لک پوستی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *