لاغری با کرایولیپولیز چیست؟

کرایولیپولیز قیمت و هزینه کرایولیپولیز

کرایولیپولیز یکی از روش های لاغری می باشد که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد. به علت مضرات چاقی، روش های فراوانی برای لاغری  ابداع شده است. گاهی می توان با روش های ساده مثل ورزش کردن یا رژیم گرفتن اقدام به لاغری نمود. اما این دو روش برای همه قابل اجرا نیستند.

 

از طرفی زمان زیادی می برد. یعنی باید زمان زیادی صرف رژیم غذایی یا ورزش کردن کرد تا نتیجه دلخواه را کسب نمود. از آن جایی که چاقی عوارض زیادی دارد؛

 

در نتیجه روش های سریع تر دیگری برای لاغری به وجود آمد. این روش ها کمک می کنند تا فرد از مضرات چاقی دور بماند. 

 

در این مطلب به سوالات شما درباره کرایولیپولیز و عنوان های زیر میپردازیم :

  • مقایسه کرایولیپولیز با روش‌ های دیگر 
  •  مزیت های روش کرایولیپولیز 
  • آیا کرایولیپولیز برای همه مناسب است؟
  •  روش کرایولیپولیز برای چه نواحی مناسب است؟
  •  هر فرد به چند جلسه درمان نیاز دارد؟
  •  در روش کرایولیپولیز چه زمانی نتایج حاصل می شوند؟
  •  هزینه کرایولیپولیز چقدر است؟

 

 کرایولیپولیز به چه صورت انجام می شود؟

در صورت اجرا نشدن فیلم vpn خود را خاموش کنید و یا از طریق( لینک اینجا  ) فیلم را دانلود کنید .

 

 

همان طور که توضیح داده شد کرایولیپولیز یکی از روش های لاغری موضعی است. در این روش  از سرما برای انجماد سلول های چربی استفاده می کنند. سلول ها اگر در دمای پایین قرار بگیرند منجمد شده و این گونه می میرند. بدن سلول‌ های مرده و اضافی را در یک متابولیسم طبیعی حذف خواهد کرد.

 

در نتیجه سلول های چربی از بین رفته و وزن کاهش پیدا می کند.

در این روش سرما دهی  به صورت کنترل شده به ناحیه هایی که در آن قسمت ها، چربی موضعی تجمع پیدا کرده رخ می دهد.

اگر این سرما کنترل‌ شده نباشد؛ ممکن است سلول های دیگر بدن دچار آسیب شده و مشکلاتی به وجود بیاید. در نتیجه این روش باید توسط بهترین متخصصان و با تجربه ترین ها انجام شود. 

شما میتوانید جهت ارتباط و مشاوره رایگان همین حالا با شماره زیر تماس بگیرید

و یا در خارج ساعات کاری یا داشتن سوال بر روی لوگو زیر کلیک کنید و مستقیما به واتسآپ مجموعه متصل شوید

مشاوره در واتس آپ

شما میتوانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر و دیدن گالری عکس دکتر سارا بهروان بر روی لینک زیر کلیک کنید

دکتر سارا بهروان | پوست, مو , زیبایی , لیزر , لاغری

 

 

مقایسه کرایولیپولیز با روش‌ های دیگر 

کرایولیپولیز مقایسه با روش های دیگر با کرایولیپولیز

کرایولیپولیز از روش‌ های نوین و غیر تهاجمی برای از بین رفتن چربی های موضعی و همچنین کاهش وزن می باشد. این روش نسبت به روش های دیگر مزیت ها و برتری های قابل توجهی دارد.

در بسیاری از روش های لاغری مانند بای پس یا اسلیو و همچنین سایر روش ها، لاغری با عمل جراحی به دست می آید. هرچند این عمل ها ایمن هستند اما به سبب جراحی که رخ می دهد؛

مشکلاتی برای فرد به وجود می آید. این جراحی ها عوارض جانبی زیادی دارند.

اما در روش کرایولیپولیز، عوارض جانبی کم تر از سایر روش ‌های لاغری می باشد. مدت زمانی که طول می ‌کشد تا نتیجه حاصل شود نیز در این روش با سایر روش ها متفاوت است.

 

 مزیت های روش کرایولیپولیز 

مزیت های کرایو کرایولیپولیز

لاغری به کمک کرایولیپولیز و از دست دادن چربی ها، از طریق این روش مزیت های قابل توجهی دارد. کسانی که این روش را برای لاغری و از بین رفتن چربی انتخاب می ‌کنند؛

به سبب وجود مزیت های این روش آن را از بین سایر گزینه های موجود انتخاب کردند. در ادامه بیشتر در خصوص مزیت های کرایولیپولیز توضیح می دهیم. 

 

به دست آوردن سلامتی 

 

از مهم ترین مزیت هایی که روش کرایولیپولیز و همچنین سایر روش‌ های لاغری دارند؛

این است که فرد علاوه بر این که ظاهر زیبا و اندام متناسب به دست می آورد سلامت خود را باز می یابد. چاقی و تجمع سلول‌ های چربی می تواند خطرات بسیار زیادی برای سلامتی فرد داشته باشد.

افرادی که دارای توده های چربی زیادی در بدن خود هستند برای  ابتلا به بسیاری از بیماری‌ های زمینه‌ ای مانند دیابت و فشار خون مستعد هستند.

همچنین کسانی که توده های چربی در بدن خود داشته و وزن شان بیشتر از حد نرمال می باشد؛

مستعد ابتلا به سکته قلبی هستند. در نتیجه افرادی که وزن آن ها خارج از محدوده نرمال است باید سعی کنند هر طور شده وزن نرمال خود را به دست آورده و سلول های چربی را از دست بدهند‌.

 غیر تهاجمی بودن 

 

یکی دیگر از مزیت هایی که روش کرایولیپولیز دارد غیر تهاجمی بودن این روش است. در بسیاری از روش های لاغری از جراحی استفاده می شود. جراحی در حقیقت یک روش تهاجمی لاغری بوده و می تواند عوارض جانبی بسیار زیادی برای بدن داشته باشد. اما در این روش فقط از سرمادهی موضعی استفاده می‌ شود و سلول های بدن و بافت های مختلف دچار آسیب نمی شوند.

این روش کاملا ایمن بوده و نسبت به سایر روش‌ ها عوارض جانبی کمتری دارد. بسیاری از افرادی که از جراحی می ترسند و نگران عوارض و خطرات احتمالی جراحی ها هستند؛ می توانند از کرایولیپولیز برای لاغری و از بین رفتن چربی های موضعی خود استفاده کنند.  این روش کاملا ایمن بوده و هیچ خطری برای افراد ندارد. در این روش از پرتو های آسیب ‌زننده و پر انرژی استفاده نمی شود و سلول های بدن دچار جهش نخواهند شد.

 

 نتایج بلند مدت و ماندگار 

 

در روش کرایولیپولیز نتیجه هایی که به دست می آید بلند مدت و ماندگار خواهند بود. همچنین این روش عوارض جانبی کمی دارد. این مسئله یعنی ماندگاری نتیجه حاصل شده یکی از مهم‌ ترین مزیت ‌هایی است که این روش لاغری نسبت به سایر روش ها دارد.

 

 

آیا کرایولیپولیز برای همه مناسب است؟

 

لاغری با کرایو آیا کرایو برای همه مناسب است

 شاید این سوال برای شما پیش بیاید که آیا کرایولیپولیز برای همه مناسب است یا فقط افراد مشخص می توانند از این روش برای از دست دادن چربی های موضعی خود استفاده کنند. در پاسخ به این سوال باید گفت همه نمی توانند از این روش، برای از دست دادن چربی های موضعی خود استفاده کنند. برای این که این روش توسط پزشک انجام شود؛

فرد حداقل باید اندازه یک اینچ چربی موضعی در ناحیه مورد نظر داشته باشد.

همچنین کسانی که به بیماری های مانند هموگلوبین حمله ای سرد، آگلوتینین سرد و یا کرایوگلوبولینمی مبتلا هستند به سبب بیماری های خود نمی توانند از کرایولیپولیز استفاده کنند.

زیرا این روش لاغری می تواند این بیماری ها را تشدید کرده و سبب وخامت حال افرادی شود که به این بیماری ها مبتلا هستند.‌

 

 روش کرایولیپولیز برای چه نواحی مناسب است؟

کرایولیپولیز برای کدام قسمت بدن مناسب است

 روش کرایولیپولیز می‌ تواند برای بخش ‌های مختلفی از بدن مورد استفاده قرار بگیرد.

در حقیقت باید گفت هر جایی از بدن که در آن چربی جمع می شود؛ می تواند با این روش چربی اضافی خود را از دست داده و شکل طبیعی و مناسب خود را به دست بیاورد.

به طور مثال از جمله مهم ترین نواحی که در آن قسمت چربی تجمع پیدا می کند شکم است.

بزرگ شدن شکم معمولا ناشی از تجمع چربی ها است. این مسئله می تواند علاوه بر مشکلات سلامتی که برای فرد ایجاد می کند؛ سبب کاهش اعتماد به نفس نیز بشود.

در این صورت می توان با کرایولیپولیز در ناحیه شکم این مشکل را برطرف نمود. همچنین  می توان از این روش برای لاغر کردن پهلو ها، کمر، باسن و قسمت های داخلی ران و همچنین گردن و غبغب نیز استفاده کرد.

 

 جلسات درمانی کرایولیپولیز به چه صورت است؟ 

کرایولیپولیز تعداد جلسات

در جلسات درمانی کرایولیپولیز از بیمار درخواست می شود تا برای انجام سیکل ترکیبی بر روی تخت دراز کشیده یا بنشیند. در ابتدا یک پد ژله ای بر روی ناحیه مورد نظر قرار می‌ گیرد. این پد حرکت دستگاه بر روی بدن را آسان تر می کند. اما این پد اهمیت دیگری نیز دارد. این پد ژله ای باعث محافظت بیشتر از پوست در آن ناحیه می شود. سپس سیکل تبرید توسط دستگاه شروع شده و ناحیه سر دستگاه بر روی قسمت مورد نظر قرار داده می شود.  در ۱۰ تا ۱۵ دقیقه اول ممکن است فرد درد کمی داشته باشد و بعد از آن زمان، ناحیه مورد نظر بی حس شده و سرمادهی ادامه پیدا می کند. این پروسه حدود ۳۰ دقیقه به طول می انجامد. پس از سیکل تبرید دستگاه خاموش شده و ناحیه مورد نظر ماساژ داده می ‌شود تا از حالت بی حسی خارج شود. 

 

 هر فرد به چند جلسه درمان نیاز دارد؟

کرایولیپولیز تعداد جلسات

تعداد جلسه های درمان مورد نیاز، برای هر فرد ممکن است متفاوت باشد.

جلسات درمانی کرایولیپولیز برای نواحی مختلف انجام می شود و بسته به مقدار چربی و همچنین ناحیه هایی از بدن که باید تحت سیکل سرما قرار بگیرد ممکن است متغیر باشد. همچنین میزان چربی که می خواهید از دست بدهید نیز در تعداد جلسات درمانی موثر است.

معمولا در هر جلسه درمانی ۲۰ الی ۲۵ درصد چربی ها از دست می رود. شما می‌ توانید برای تعداد جلسات درمانی خود با پزشک تان مشورت کنید.

 

 در روش کرایولیپولیز چه زمانی نتایج حاصل می شوند؟

 

بعد از اولین جلسه درمانی و منجمد شدن سلول های چربی مدت زمانی طول می کشد تا بدن سلول‌ های چربی را حذف کند. به طور معمول حدود سه هفته پس از اولین جلسه درمانی، نتایج قابل مشاهده در بدن فرد ظاهر می شود.  البته برای حفظ این نتیجه باید افرادی که کرایولیپولیز کردند؛ بعد از انجام جلسات درمانی خود، سبک زندگی شان را تغییر دهند و از دریافت چربی و کالری اضافی خودداری کنند. در غیر این صورت ممکن است نتایج به دست آمده پس از مدتی از دست بروند. 

 

 هزینه کرایولیپولیز چقدر است؟

کرایولیپولیز قیمت و هزینه کرایولیپولیز

 کسانی که قصد انجام لاغری با روش کرایولیپولیز را دارند به احتمال زیاد تمایل داشته باشند؛ در مورد هزینه‌ های این روش لاغری اطلاعاتی را به دست بیاورند. در این خصوص نمی توان قیمت و عدد مشخصی را بیان کرد. زیرا هزینه های انجام این روش به پارامتر های مختلفی بستگی دارد. از جمله پارامتر های موثر در انجام عمل کرایولیپولیز تعداد جلسات درمانی می باشد. همچنین دستگاه هایی که در این روش مورد استفاده قرار می گیرند نیز در هزینه ها موثر است. این عمل توسط دکتر سارا بهروان، متخصص پوست مو زیبایی و لاغری انجام می شود. 

شما میتوانید جهت پرسیدن هزینه وقیمت های کرایولیپولیز و مشاوره رایگان همین حالا با شماره زیر تماس بگیرید

و یا در خارج ساعات کاری یا داشتن سوال بر روی لوگو زیر کلیک کنید و مستقیما به واتسآپ مجموعه متصل شوید

مشاوره در واتس آپ

شما میتوانید جها دریافت اطلاعات بیشتر و دیدن گالری عکس دکتر سارا بهروان بر روی لینک زیر کلیک کنید

دکتر سارا بهروان | پوست, مو , زیبایی , لیزر , لاغری

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *