لیزر موهای زائد شکم

لیزر موهای زائد شکم
1
(1)

لیزر موهای زائد شکم

 

از بین بردن موهای زائد با لیزر بسیار کمتر از اپیلاسیون (آسیب ناشی از اپیلاسیون حدود 40 درصد)، به پوست لطمه خواهد زد و یا می توان گفت لیزر ایمن بوده و حتی برطرف کننده برخی مشکلات پوستی از جمله موی زیرپوستی نیز خواهد بود، به علاوه صرفه جویی در وقت و هزینه به صورت دائمی در انتخاب این روش می تواند، بسیار مورد توجه باشد.

 

 

توضیحات متخصص پوست درباره دلیل عدم نتیجه دهی برخی مراجعه کنندگان برای لیزر موهای زائد در فیلم زیر

 

موهای بدن، از جمله موی شکم، کاملا طبیعی هستند. برخی افراد مو را در ناحیه شکم خود نگه میدارند، در حالی که برخی دیگر موهای خود را برداشته و موی زائد در ناحیه شکم را نازیبا می دانند.

 

به طور کلی می توان گفت هیچ دلیل پزشکی برای از بین بردن مو از روی شکم وجود ندارد، این مسئله صرفاً یک اولویت شخصی می باشد.

 

لیزر موهای زائد شکم
لیزر موهای زائد شکم

روش های مختلفی برای از بین بردن موهای شکم وجود دارد:

  • اپیلاسیون
  • تراشیدن (استفاده از ژیلت)
  • کرم ها یا لوسیون های رفع موهای زائد
  • لیزر موهای زائد

 

مزایا و معایب لیزر موهای زائد در ناحیه شکم:

 

 

لیزر موهای زائد روشی است که در آن از پرتویی از نور در طول موج خاص بسته به ناحیه مورد نظر استفاده می شود. در این روش فولیکول مو به وسیله نور ناشی از لیزر هدف قرار خواهد گرفت و چرخه تولید مثل مو، بدون آسیب به پوست، از بین می رود.

 

 

در این روش افراد می توانند تنها با چند جلسه درمان داشتن شکمی صاف، براق و نرم را تجربه نمایند. مانند اکثر لیزرها، داشتن موهای تیره و پوست روشن به دلایل ایمنی و دستیابی به بهترین نتیجه مفید می باشد؛

 

 

اما بهتر است بدانید! با توجه به فناوری و دستگاه های نوین موجود در بازار می توان به راحتی در افراد با رنگ موی روشن و یا پوست تیره نیز این روش درمانی را مفید دانست.

 

 

لیزر موهای زائد شکم

لیزر برای مردان

 

لازم به ذکر است! از بین بردن موهای زائد بدن با لیزر، انتخاب منطقی برای مردانی می باشد که موهایشان بیش از حد در نواحی قفسه سینه و شکم رشد کرده است.

 

 

در اکثر موارد، مردان دارای موی زیاد بر روی قفسه سینه، برای شکم خود نیز درخواست درمان لیزر موهای زائد می کنند.

 

 

تکنسین های مرکز لیزر در زمینه درمان موهای زائد در این نواحی تخصص دارند. بهتر است بدانید! تکنسین ها متخصصانی هستند که در ایجاد طبیعی ترین نتایج ظاهری تخصص دارند.

 

 

به عنوان مثال، اگر مردی موهای ضخیم و متراکم سینه دارد که تا ناحیه شکم او گسترش می یابد، اما ترجیح می دهد مقداری از مو را در ناحیه سینه خود نگه دارد، آنها میدانند که چگونه روش لیزر موهای زائد را انجام دهند.

 

 

این روش ظاهری طبیعی و جذاب را برای افراد ایجاد می کند. همچنین برای مردان غیر معمول نیست که درخواست کنند همه موهای قفسه سینه، شکم و بازوها برداشته شود.

 

 

در بعضی موارد این امر به این دلیل است که آنها احساس می کنند ظاهر جذاب تر خواهد شد و یا در طی فعالیت های روزانه در مشاغل خاص رهایی از تعریق بیش از حد دلیل انتخاب می باشد. همچنین برای برخی، این امر جهت نمایش بهتر نتایج تمرینات ورزشی آنها مفید است.  

 

 

لیزر موهای زائد شکم

مطالب مرتبط

 

لیزر موهای زائد کمر

 

لیزر موهای زائد صورت

 

بهترین دستگاه لیزر مو بدون درد

 

لازم به ذکر است! برای از بین بردن موهای زائد با لیزر فقط از نور لیزر استفاده می شود، بنابراین روند کار نسبتاً بدون درد خواهد بود. به علاوه، تکنسین حساسیت را قبل از درمان بررسی خواهد کرد و در صورت لزوم می تواند ژل بی حس کننده موضعی با مقاومت ویژه استفاده نماید.

 

 

هزینه لیزر موهای زائد شکم

 

 

لیزر موهای زائد در واقع کاملا مقرون به صرفه است. قیمت برای مناطق وسیعی از بدن، مانند قفسه سینه، شکم و پاها، با توجه به مدت زمان حضور افراد برای درمان در کیلینیک های زیبایی، نسبت به لیزر قسمت کوچکی از بدن، یک سیستم قیمت گذاری اقتصادی تری را تعیین می کند.

 

 

اما به طور کلی می توان گفت هزینه در لیزر موهای زائد بسته به انتخاب نوع دستگاه مورد نظر، ناحیه هدف؛ منطقه و کیفیت کلینیکی درمانی می تواند متغیر باشد.

لطفا بگویید چقدر مطلب بدرد شما خورد؟

روی ستاره ها برای امتیاز دهی لمس کنید

میانگین امتیاز 1 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *