بهترین تزریق ژل لب در شرق تهران

تزريق ژل به لب

اگر لب هایی کوچک دارید و از این موضوع رنج می برید، برای داشتن لب هایی زیبا و برجسته بهتر است ژل یا فیلر به لب های خود تزریق کنید. اگر در شرق تهران زندگی می کنید، تزریق ژل لب در شرق تهران توسط خانم دکتر شیرین راحمی متخصص پوست، مو و زیبایی انجام می شود.

نام مرکز : کلینیک42

نام دکتر : شیرین راحمی

تخصص : پوست مو زیبایی

شماره تماس :

ایسنتا گرام : @rahemi.hairremoval

مواد تزریق ژل لب در شرق تهران توسط خانم دکتر راحمی، از بهترین مواد است و از کیفیت بالایی برخوردار است.

برای دیدن سایر خدمات زیبایی به مطلب کلینیک زیبایی شرق تهران مراجعه کنید

عوارض تزریق ژل لب

لیست قیمت تزریق ژل در کلینیک شرق تهران

قیمت و هزینه تزریق بدون دستمزد دکتر میباشد. دستمزد دکتر رایگان میباشد.

 

نام خدمات قیمت ( هزارتومان)
بوتاکس دیسپورت 800
بوتاکس زیر بغل 770
بوتاکس کف دست یا کف پا 770
بوتاکس مصپورت 550
ژل ژویدرم 1.7 ملیون
ژل پرفکتا 900
ژل زیر چشم پرفکتا 1 ملیون

 

بهترین مواد تزریق ژل لب در شرق تهران

بهترین ماده ای که اکنون برای تزریق ژل و برجسته کردن لب ها استفاده می شود، هیالورونیک اسید است. این ماده یک ژل سازگار با بدن انسان است و به طور طبیعی نیز در لایه میانی پوست ما قرار دارد.

رزرو و و مشاوره همین حالا

وقتی که سن افراد زیاد می شود، این ماده طبیعی به مرور زمان تحلیل می رود و لب و یا گونه ها فرم خود را از دست می دهند و کوچک می شوند.

 

راه حل جلوگیری یا به عبارتی پیشگیری از این پدیده، تزریق ژل لب است. افرادی هم هستند که لب های کوچک و بی فرمی دارند و از این موضوع رنج می برند، به این افراد نیز تزریق ژل لب توصیه شده است. تزریق ژل لب در شرق تهران به افرادی که خواهان لب هایی زیبا هستند کمک می کند تا حس اعتماد به نفس بالاتری داشته باشند. تزریق ژل لب در شرق تهران توسط خانم دکتر شیرین راحمی با بهترین و باکیفیت ترین مواد انجام می شود.

تزریق ژل لب در شرق تهران
قبل و بعد از تزریق ژل

 

عوارض تزریق ژل لب

در تزریق ژل لب اگر مواد به درستی تهیه شده باشند، هیچ گونه عارضه ای مشاهده نخواهد شد. پس در اینجا کیفیت مواد بسیار حائز اهمیت است. زیرا بسیار مشاهده شده است که افرادی از ژل های نامرغوب استفاده کرده اند و لب ها دچار تورم و یا حتی زخم و عفونت شده است. تزریق ژل لب در شرق تهران توسط خانم دکتر راحمی به شما این تضمین را می دهد که مواد مورد استفاده کاملا بهداشتی و سازگار با بدن است و هیچ گونه عارضه ای را برای شما ایجاد نخواهد کرد.

تزریق ژل لب در شرق تهران
تزریق ژل به لب برای زیبایی لب ها

میزان ماندگاری ژل لب

ژل های لب به جهت ماندگاری به دو دسته تقسیم می شوند، ژل های دائمی و ژل های موقتی. میزان ماندگاری ژل لب موقتی از شش ماه تا یکسال است. پس از این مدت ژل به تدریج جذب بدن می شود و عارضه ای ایجاد نمی کند. پس از این مدت شما می توانید مجددا تزریق انجام دهید.

 

البته دیده شده است که حتی پس از گذشت چند مدت، حالت لب شخص تغییر کرده است و خوش فرم تر شده است. میزان تزریق ژل لب با توجه به سلیقه افراد متفاوت است که میزان آن حداکثر یک سی سی است. ژل های دائمی با یک تزریق ساده همراه با بی حسی انجام می شود و حتی اگر پس از تزریق منصرف شدید، می توانید با تزریق یک ماده که هیچ خطری برای سلامتی شما ندارد، به حالت اولیه خود بازگردید.

تزریق ژل لب در شرق تهران
تزریق ژل به لب ها

ولی ژل های دائمی احتیاج به جراحی دارند. این ژل ها دائمی هستند و قابل جذب نیستند. ما به شما ژل های موقتی را پیشنهاد می کنیم که بدون عوارض است.

هزینه تزریق ژل لب در شرق تهران

هزینه تزریق ژل لب در شرق تهران شامل هزینه ژل و حق الزحمه پزشک است که با توجه به قیمت ژل متفاوت خواهد بود. ژل ها به دلیل کیفیت متفاوت، تفاوت قیمتی دارند. تزریق ژل لب در شرق تهران توسط خانم دکتر راحمی با بهترین مواد انجام می گیرد و قیمت آن با توجه به درخواست مشتری متفاوت است.

تزریق ژل لب در شرق تهران
تزریق ژل لب در شرق تهران

متخصصان پوست و مو بهترین دکتر تزریق ژل لب هستند، زیرا این متخصصان به تمام بیماری های پوستی آگاه هستند و می دانند که چگونه شما را زیباتر کنند. تزریق ژل لب در شرق تهران توسط افراد متخصص انجام می شود، دکتر شیرین راحمی بهترین دکتر متخصص در امر تزریق ژل لب در شرق تهران است. در مطب عکس های قبل و بعد از تزریق نشان داده می شود و شما می توانید با اطمینان خاطر به ما اعتماد کنید.

برای مشاوره بیشتر و یا پرسش و رزرو وقت با شماره های زیر در تماس باشید.

شماره تماس با کلینیک زیبایی دکتر راحمی

02177868705
02177889370 

فلکه سوم تهرانپارس (ضلع شمالی)، جنب داروخانه لقمان، مجتمع پزشکان پارسیان، طبقه اول، واحد یک مطب دکتر راحمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *