کشیدن پوست شکم بدون جراحی

کشیدن پوست شکم بدون جراحی

کشیدن پوست شکم بدون جراحی از راه هایی است که در قالب یکسری توصیه ها و روش های درمانی قابل انجام می باشد. البته باید توصیه نمود که در گستردگی ها بزرگ این روش مناسب نیست. کشیدن پوست شکم بدون جراحی معمولا بازه ی زمانی بیشتر و مراقبت مداوم را نیاز دارد. در این مقاله به کشیدن پوست شکم بدون جراحی و لیفت شکم می پردازیم.


کشیدن پوست شکم بدون جراحی

ایجاد اضافه وزن و ترک خوردن پوست، از عواملی است که موجب ناراحتی و ظاهر نامناسب برای بدن می شود. به خصوص برای زنان که بعد از دوران بارداری ممکن است این مشکلات به وجود بیایند. به همین خاطر راه هایی وجود دارد که با کمک آنها می توان مقداری از وزن را کاهش و پوست را که به صورت کشیده در آمده است، به حالت قبل خود بازگرداند.
کشیدن پوست شکم بدون جراحی
از جمله این روش ها که برای رفع افتادگی و سفت شدن شکم مناسب است می توان به ورزش کردن، استفاده از کرم های ابرسان، بستن شکم با پارچه، شیر دادن به کودکان، تغذیه ی موثر و ایجاد یک رژیم غذایی اشاره نمود.  علاوه بر این روش، راهکار دیگری به نام “لیفت شکم” وجود دارد که می توانید به کمک آن این مشکل را حل کنید.

لیفت شکم

همانطور که میدانید، بهترین راه برای رسیدن به وضعیت ایده آل شکم، ورزش های مخصوص و مداوم در کنار استفاده از رژیم های غذایی مناسب است. اما با توجه به اینکه این ورزش ها، زمانبر هستند و رژیم های غذایی برای همه افراد قابل دسترسی نیست، می توان به لیفت شکم اشاره نمود. 
کشیدن پوست شکم بدون جراحی
در این روش برای رفع مشکل افتادگی و شل شدگی و رفع چربی اضافی، مقداری از پوست اضافی کشیده می شود. روش های لیفت شکم  به دو صورت با جراحی و بدون جراحی انجام می شود.
کشیدن پوست شکم بدون جراحی
کشیدن پوست شکم با RF

لیفت شکم بدون جراحی

عمل لیفت شکم می تواند به روش بدون جراحی نیز انجام شود. در این روش برای رفع افتادگی پوست و شل شدن آن، در جلسه ی اول حرارت در ناحیه ی مورد نظر سبب می شود تا کلاژن های موجود در ناحیه ی شکم جمع شوند. این روش کشیدن پوست شکم به صورت ماهانه با توجه به وضعیت شلی پوست نیاز به مراجعه و بررسی دارد اما به طور کلی، ظرف 3 هفته پوست به حالت سفت خود در می آید.

قرمزی که در ناحیه ی مورد نظر ایجاد می شود پس از مدتی رفع می شود. این روش از کشیدن پوست شکم نسبت به حالت با جراحی آن کم خطر تر و ساده تر است. توجه کنید که برای افتادگی های گسترده پوست، لازم است تا روش جراحی لیفت پوست را انجام دهید.


☝☝☝☝☝
کلینیک دکتر راحمی (شرق تهران)
کلینیک دکتر محقق ( غرب تهران )
کلینیک مریم ( شمال تهران)


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *