article

هزینه لیفت اندوسکوپی ابرو

لیفت اندوسکوپی ابرو ( Endoscopic Brow Lift)

ابرو به دلیل مختلفی ، یکی از مهمترین بخش از ویژگی های صورت است. امروزه اکثر افراد برای رسیدن به ابروانی زیبا، روش های مختلفی را امتحان می کنند .

در پانزده سال گذشته، لیفت آندوسکوپی ابرو، به عنوان عمل انتخابی برای لیفت ابرو جهت رفع افتادگی، مورد قبول واقع شده است. به طور کلی، لیفت ابرو با آندوسکوپی، راهی برای بازیابی ظاهر صاف و جوان، بدون داشتن ابروهایی آویزان و یا پوستی چروکیده، ارائه می دهد.

نوشته های مشابه

تصویر بیمار قبل از  لیفت ابرو اندوسکوپی، با مشکل سنگینی پلک های بالایی و داشتن پف زیر چشم و همان بیمار سه ماه پس از لیفت ابرو آندوسکوپی و بلفاروپلاستی های فوقانی و تحتانی.

توجه داشته باشید که هیچ جای زخمی وجود ندارد.

در روش لیفت سنتی ابرو، برش طولانی در سراسر خط مو ایجاد می شود، اما امروزه تکنیک لیفت آندوسکوپی ابرو، یکی از موثرترین روش ها در کاهش افتادگی، بدون برش عریض، شناخته شده است.

مطالب مرتبط

بوتاکس و لیفت ابرو : ماندگاری و هزینه لیفت

بالا کشیدن ابرو با بوتاکس ژل ولیفت نخ

هزینه و قیمت بالابردن ابرو با هایفو

لیفت آندوسکوپی ابرو چگونه انجام می شود؟

لیفت آندوسکوپی ابرو یک روش جراحی کم تهاجم است که برای ایجاد ظاهری شاداب و جوانتر در یک سوم بالایی صورت با از بین بردن افتادگی پوست اضافی اطراف پیشانی و تغییر مکان عضله و بافت زیرین استفاده می شود. در این روش در نهایت، ظاهر جوان تر به یک سوم بالایی صورت بازگردانده می شود.

لیفت اندوسکوپی ابرو

لیفت آندوسکوپی ابرو از طریق ایجاد 5-3 برش کوچک به فاصله 2 سانتی متر، پنهان شده در مو، انجام می شود. برش هایی ایجاد شده، امکان دسترسی به منطقه مورد نظر را به متخصص خواهند داد. سپس یک لوله نازک معروف به آندوسکوپ از طریق یکی از برش های حاصله وارد می شود.

در این روش، یک دوربین کوچک به انتهای آندوسکوپ متصل شده است، که به جراح اجازه می دهد عضلات و بافت زیر پیشانی را به وضوح ببیند. سپس جراح از یک ابزار ثانویه برای بلند کردن پوست پیشانی استفاده خواهد کرد.

سپس بافت و چربی اضافی برداشته می شود. در صورت لزوم، عضلات دوباره مرتب شده و ابروها در سطح بالاتری قرار خواهند گرفت. در این روش می توان با توجه به نظر متخصص لیفت، تحت شرایط بی حسی موضعی و یا بیهوشی کامل انجام شود.

مدت زمان لازم برای لیفت آندوسکوپی، بسته به شرایط بیمار معمولا یک تا دو ساعت خواهد بود. همچنین ممکن است، این روش در ترکیب با سایر روشهای زیباسازی همانند بلفاروپلاستی (جراحی پلک) انجام شود، تا نتایج بهتری به شما عزیزان ارائه گردد.

لازم به ذکر است! جای زخم پس از بهبودی مشاهده نخواهد شد.

هزینه لیفت آندوسکوپی ابرو
هزینه لیفت آندوسکوپی ابرو

عوارض لیفت آندوسکوپی ابرو چیست؟

همانند بسیاری از عمل های زیبایی، بعد از لیفت آندوسکوپی ابرو، ممکن است! با عوارضی همچون تورم و کبودی مواجه شوید، البته! این مشکلات در طی دوره بهبودی شما کاملا رفع خواهد شد.

در برخی موارد، بیماران سردرد را تجربه می کنند، که معمولاً با مسکن قابل تسکین است. اغلب بیماران قبل از انجام اکثر فعالیتهای عادی روزانه خود، به حدود 10 روز استراحت احتیاج دارند.

هزینه لیفت آندوسکوپی ابرو چقدر است؟

همانطور که می دانید، لیفت اندوسکوپی ابرو یک روش زیبایی می باشد که تحت پوشش بیمه قرار نخواهد گرفت و هزینه این روش با توجه به مکان کلینیک، شرایط  پوستی شما ، تجربه و مهارت پزشک متخصص و یا بسته به احتیاجات تکمیلی درمان همچون جراحی پلک به طور همزمان، تعیین خواهد شد.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


همچنین بخوانید

آندریانا لیما از جذاب ترین مدل های امریکای جنوب به شمار میاید که به صورت طبیعی صورت زیبایی دارد

اما با تکنیک هایی میشود به همان زیبایی رسید.

با کلیک بر روی هر بخش همه چیز درباره آن بخش را بخوانید

صورت وزیبایی

درمان چین و چروک پیشانی ( هایفوتراپی تزریق بوتاکس )

درمان لاغری گونه ( تزریق ژل گونه )

درمان سیاهی و گودی زیر چشم ( فیلر زیر چشم )

رفع افتادگی نوک بینی ( تزریق بوتاکس بینی )

درمان افتادگی چشم و پلک ( لیفت با نخ و پلاسما جت و جراحی بلفاروپلاستی )

تزریق ژل لب مدل ( روسی و باربی )

زاویه سازی صورت با تزریق ژل

لیفت صورت بدون جراحی ( هایفو تراپی , لیفت با نخ)


دکمه بازگشت به بالا
چهارشنبه ویزیت رایگان حضوری جراحی زیبایی کلیک