مقایسه تزریق چربی و ژل به سینه

تزریق چربی به سینه

یکی از راه های بزرگ کردن و فرم دهی به سینه، تزریق به سینه است که اینکار معمولا با استفاده از چربی تحت عمل تزریق چربی به سینه و یا ژل  انجام می شود. هر کدام از این روش ها مزیت ها و معایب خود را دارد که سعی می کنیم با معرفی این دو روش، در این مقاله راجع به مقایسه تزریق چربی و ژل به سینه نیز بپردازیم. 

اگر کوتاه بخواهیم مقایسه ای سریع داشته باشیم باید گفت چربی دارای مولکول های بزرگتری نسبت به ژل است که بهتر است از تزریق چربی برای قسمت های بزرگتر بدن مثل سینه باسن گونه استفاده کرد و از ژل برای قسمت های باریک تر مانند لب ها خطوط چین و چروک و زاویه سازی استفاده کرد.

 

تزریق چربی به سینه

مقایسه ی تزریق چربی و ژل به سینه

یکی از تکنیک های بزرگ کردن قسمت سینه برای بهبود فرم و سایز آن، تزریق چربی و ژل به سینه است. در تزریق چربی به سینه، دو مرحله وجود دارد. در مرحله اول از ناحیه دیگری از بدن، چربی استخراج می شود و در مرحله دوم، چربی تزریق می شود. استخراج چربی از بدن، به وسیله یک سرنگ مخصوص و توسط تکنیک شبیه به لیپوساکشن انجام شده و پس از طی مراحلی برای آماده سازی چربی و غنی سازی آن، مرحله دوم انجام می شود.

 


 👈معرفی بهترین مارک های ژل لب و صورت 👉


ژل های از دیگر موادی هستند که کاربردهای زیادی می توانند داشته باشند و می توان از آنها برای اجزای صورت و سایر اجزای بدن نیز استفاده می شود. از نمونه های این کاربرد ها می توان به تزریق ژل به سینه اشاره نمود. در این روش که از چندین سال پیش رواج یافته است، در بافت زیر سینه ژل تزریق می شود اما باید گفت نتایج این روش، نسبت به روش های دیگر طبیعی و ماندگار نیست. معمولا همراه با ژل، ماده ای بی حس کننده ترکیب می شود که باعث می شود تا قسمت سینه بی حس شود. 

⚠ مطالب مرتبط:

✅تزریق ژل ساق پا و زانو👉

✅روش های جایگزین تزریق ژل👉

✅درمان میگرن با تزریق ژل👉


بالا کشیدن و لیفت سینه
جهت مطالعه لیفت سینه بر روی عکس کلیک کنید

مقایسه :👇👇

برای این که بخواهیم مقایسه ای بین تزریق چربی به سینه با تزریق ژل به سینه داشته باشیم می توان گفت:

 

🔶 برای انتخاب روش تزریق چربی به سینه و یا تزریق ژل به سینه، باید به وضعیت بیمار توجه شود و با مشورت پزشک متناسب با وضعیت بیمار انتخاب شود.

🔶 چربی از خود فرد گرفته می شود.

🔶 در تزریق ژل در حجم زیاد، امکان جابه جایی و ایجاد ناهمواری روی پوست توسط ژل امکان پذیر است.

🔶 در تزریق چربی، مقدار کمی از چربی جذب نشده و زنده می ماند که برای فرم دار و بزرگ کردن سینه مجبور هستیم تا مقدار بیشتری چربی از فرد بگیریم که این فرد کم پیدا می شود.

🔶 تزریق ژل در یک مرحله و در لایه های سطحی قابل انجام است. 

🔶 برای نتیجه نهایی مطلوب تزریق ژل بهتر است زمان بیشتری منتظر ماند.

🔶 نتایج حاصله از تزریق ژل محدود است ولی انجام عمل آن ناراحتی در فرد ایجاد نمی کند.مشاوره رایگان درباره تزریق چربی و ژل به سینه

بدون دغدغه با کلینیک24 تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

 

کلینیک دکتر راحمی (شرق تهران)

دکتر شیرین راحمی

تماس و مشاوره

ورود به این کلینیک

 

کلینیک مریم ( شمال تهران)

کلینیک زیبایی مریم نیاوران

تماس و مشاوره

ورود به این کلینیک

 

کلینیک دکتر محقق ( غرب تهران )

تماس و مشاوره

دکتر محقق

ورود به این کلینیک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *