بالا بردن ابرو با بوتاکس

بالا بردن ابرو با بوتاکس

بالا بردن ابرو با بوتاکس در این مطلب به چگونگی انجام بوتاکس ابرو ماندگاری هزینه میزان درد و راه های جایگزین تزریق بوتاکس برای بالا بردن ابرو اشاره خواهیم کرد

یکی از روش های بسیار رایج در دنیا و از جمله ایران برای زیبایی و حذف چروک در قسمت پیشانی است. در این روش، پزشک متخصص بدون جراحی و با تزریق ماده ای به نام بوتاکس، عضلات این ناحیه را طوری تنظیم می کند تا در قسمت پیشانی علاوه بر رفع خطوط ناشی از چروک و چین، عضلات ابرو بتوانند حالت خود را مثل قبل حفظ کنند.

سوال و جواب های کوتاه بالا بردن ابرو با بوتاکس :

 

ماندگاری تزریق بوتاکس بالا بردن ابرو = 6 ماه الی 1 سال

مارک خوب تزریق بوتاکس ابرو چیست = مصپورت ( ایرانی ) دیسپورت ( انگلیسی )

قیمت بوتاکس ابرو چقدر است = مصپورت ایرانی به صورت میانگین( 650 هزار تومان) دیسپورت انگلیسی( 2 میلیون تومان)

میزان درد = به علت وجود پماد بی حسی تقریبا دردی حس نمیشود

بهترین دکتر های برای بوتاکس بالا بردن ابرو چه کسانی هستند = لیست دکتر های خوب تزریق بوتاکس

 

بالا بردن ابرو با بوتاکس قبل و بعد

در این مقاله با معرفی روش های بالا بردن ابروها، به معرفی بوتاکس به عنوان یک روش رایج در این عرصه می پردازیم.

شما میتوانید برای انجام بالا بردن ابرو با بوتاکس  با مشاوره رایگان بر روی لینک زیر کلیک کرده و از تخفیف های ویژه سایت کلینیک42 برای تزریق بوتاکس کف دست استفاده کنید

 

مشاوره و قیمت تزریق بوتاکس

کلیک

 

دوستان ابتدا بگذارید از علت افتادگی ابرو برایتان چند خطی بنویسم چرا که اگر شما بدانید علت افتادگی ابرو چیست با رعایت مواردی بعد از تزریق بوتاکس افتادگی ابرو کمتر ایجاد میشود

بالا بردن ابرو با بوتاکس قبل و بعد

علت ایجاد افتادگی ابرو چیست ؟

 

اصلی ترین دلیل افتادگی ابرو ژنتیک است. ما تاثیر کمی در ژنتیک میتوانیم بگذاریم. به صورت طبیعی افرادی دارای افتادگی پلک و ابرو هستند که میتوان یا با عمل جراحی ( در صورت شدید بودن افتادگی ) یا با تزریق بوتاکس این مشکل را حل کرد.

در كنار چشم ها، ابرو ها به عنوان يكی از مهمترین اجزای صورت برای زیباتر نشان دادن چشم ها شناخته می شوند که دقیقا بالا چشم ها قرار دارند اما از آنجایی که ممکن است در اثر بالا رفتن سن یا به وجود آمدن یک مشکل، ابروهای شما دچار افتادگی شوند،

بنابراین لازم است برای جلوگیری از عوارض آن از جمله خستگی چشم، ظاهر نامناسب و عدم دید کامل، ابروها بالاتر کشیده شود یا به اصطلاح عملیات لیفت ابرو انجام شود.

مورد دیگر افزایش سن است.

 

زمانی که سن فرد افزایش می یابد، ماهیچه ها و عضلات آنها شل و ضعیف می شود که ضعیف شدن ماهیچه های صورت موجب افتادگی ابروها نیز می گرددد. علاوه بر این، با افزایش سن، میزان تولید کلاژن و الاستین در پوست  کاهش می یابد، در نتیجه خاصیت کشسانی پوست از بین می رود وهمین امر موجب افتادگی ابروها می شود.

 

میکروپیگمنتیشن و بیلدینگ یکی از خدمات کلینیک زیبایی پونک است که با بهترین قیمت انجام میشود

اما بغیر از تزریق بوتاکس برای لیفت ابرو چه راه جایگزینی وجود دارد؟

 

از قطعی ترین و اساسی ترین راه ها لیفت شقیقه با جراحی است که در مطلب( لیفت شقیقه در تهران ) به طور مفصل درباره این عمل جراحی صحبت شد .

بالا کشیدن ابرو از طریق لیفت نخ قبل و بعد عمل
بالا کشیدن ابرو از طریق لیفت قبل و بعد عمل

از راه کار های دیگر لیفت ابرو و بالا بردن ابرو با نخ لیفت است که روش نیمه دائمی محصوب میشود و ماندگاری 1 ساله دارد. در مطلب  ( بالا کشیدن ابرو با بوتاکس ژل ولیفت نخ ) به صورت مفصل درباره این روش هم توضیحاتی دادیم.

 

اما از کم درد ترین و سبک ترین عمل های زیبایی تزریق بوتاکس است چرا که این کار در 15 دقیقه انجام میشود و ماندگاری حداقل 6 ماهه ( بستگی به مارک تزریقی ) دارد.

 

بالا بردن ابرو با بوتاکس

 

بوتاكس يكی از روش های درمان چین و چروک و راهی برای بالا بردن ابرو ها است. همانطور که میدانید، نشانه هایی از جمله ایجاد چروک های ریز، افتادگی پلک و پایین تر آمدن ابرو ها می توانند سبب ایجاد ظاهری نامطلوب برای صورت شما شده و نشان دهنده پیر شدن شما باشند.

 

به همین خاطر و برای جلوگیری از این اتفاق، شما می توانید از روش بوتاکس که یک روش سرپایی و بدون نیاز به جراحی است، استفاده کنید. در این روش بالا بردن ابرو ، عضله هایی که باعث می شود تا ابرو های شما به پایین کشیده شود، شل می شود.

 

پزشک متخصص لازم است ماده ای خارجی به نام بوتاکس را در قسمت ابرو ها تزریق کند تا با این کار عضلات زیرین خط ابرو آرام شده و بهتر کار کنند. در نتیجه این کار در قسمت پیشانی این عضلات به راحتی بالا کشیده می شوند.

شما میتوانید برای پیدا کردن بهترین دکتر تزریق بوتاکس برای لیفت ابرو روی لینک زیر کلیک کنید.

بهترین مراکز تزریق بوتاکس در تهران


مزایای و معایب بالا بردن ابرو با بوتاکس

 

به طور کلی هر روش زیبایی دارای یکسری مزیت ها و معایب است که لازم است همواره آنها را در نظر بگیریم. از جمله مزایای بوتاکس می توان گفت:

 

 • امن بودن این روش را می توان یکی از مزایای خوب به عنوان یک روش برای بالا بردن ابرو با بوتاکس دانست که امروزه در سراسر دنیا یک روش کاربردی است. 
 • موثر بودن این روش و مشاهده نتیجه آن پس از 2 الی 7 روز یک مزیت دیگر برای بوتاکس است. 
 • در این روش همچنین شما می توانید چروک ها را نرم کرده یا به طور کلی آنها را صاف و از بین ببرید. 

لازم به ذکر است که در این روش، نتیجه کار معمولا در حدود 3 ماه دوام دارند.

 

از معایب بوتاکس در قالب عوارض کوتاه مدت که ممکن است به وجود آید:

 

 • بی حسی
 • سردرد
 • سوزش و قرمزی خفیف در محل تزریق
 • تهوع خفیف
 • برخی از علائم سرماخوردگی
 • افتادگی پلک
 • دو بینی
 • تورم پلک
 • خشکی چشم
 • ریزش اشک
 • کاهش تعداد پلک زدن های چشم
 • حساسیت به نور بالا بردن ابرو با بوتاکس قبل و بعد

  بهترین مراکز تزریق بوتاکس در تهران کدامند

  ابرو ها

   

  در كنار چشم ها، ابرو ها به عنوان يكی از مهمترین اجزای صورت برای زیباتر نشان دادن چشم ها شناخته می شوند که دقیقا بالا چشم ها قرار دارند اما از آنجایی که ممکن است در اثر بالا رفتن سن یا به وجود آمدن یک مشکل، ابروهای شما دچار افتادگی شوند، بنابراین لازم است برای جلوگیری از عوارض آن از جمله خستگی چشم، ظاهر نامناسب و عدم دید کامل، ابروها بالاتر کشیده شود یا به اصطلاح عملیات لیفت ابرو انجام شود.

   

  بالا بردن ابرو با بوتاکس قبل و بعد
  بالا بردن ابرو با بوتاکس قبل و بعد

  البته قابل ذکر است که امروزه افراد بسیار زیادی تمایل دارند تا با بالاتر کشیدن ابرو های خود، چهره ای جوان تر و شادمان تر را ایجاد کنند. در ادامه با معرفی انواع روش های بالا بردن ابرو، به معرفی بوتاکس نیز خواهیم پرداخت.

  بالا بردن ابرو با بوتاکس قبل و بعد


"بالا بردن ابرو با بوتاکس

انواع روش های بالا بردن ابرو

به طور كلی امروزه می توان لیفت یا بالا کشیدن ابروها را به کمک 3 روش زیر انجام داد که عبارتند از:

 • تزریق بوتاکس: تزریق بوتاکس که در ادامه به معرفی مفصل تر آن خواهیم پرداخت، یک روش درمانی و به صورت غیر جراحی است که علاوه بر بالا کشیدن ابرو ها، برای صاف کردن چین و چروک در قسمت پیشانی و اطراف چشم های فرد نیز انجام می شود.
 • لیفت ابرو با لیزر: در این روش که امروزه کمتر شناخته شده است، به کمک لیزر، خطوطی که باعث ایجاد چین و چروک شده برداشته و همچنین مسیر و خط ابرو ها تنظیم می شود.
 • استفاده از نخ: یکی دیگر از متداول ترین روش های لیفت ابرو، استفاده از ریز رشته هایی است که برای محو افتادگی پوست در دور لب ها، اطراف لپ، غبغب و قسمت گردن و چشم ها استفاده می شود. این روش باعث افزایش تحریک کلاژن و سفت کردن پوست خواهد شد. بهترین مراکز تزریق بوتاکس در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.